Egbertusschool
samen leven en leren in veilige omgeving
Respect
Plezier
Veiligheid
Samen
 Team

Administratieve ondersteuning                      op maandag

Tonny Bos tonny.bos@egbertusvianen.nl
 
Directeur
Sandra Kosterman directie@egbertusvianen.nl
 
Groepsleerkrachten
Marieke Helsloot - Ohm marieke.helsloot@egbertusvianen.nl
Babs van Herreveld babs.vanherreveld@egbertusvianen.nl
Myrna van den Heuvel - van Thiel myrna.vandenheuvel@egbertusvianen.nl
Ramona de Jong ramona.dejong@egbertusvianen.nl
Linda Vink linda.vink@egbertusvianen.nl
Nikole van den Tempel nikole.vandentempel@egbertusvianen.nl
Eszter van Vliet - Baranyai eszter.vanvliet@egbertusvianen.nl
Erik Wester erik.wester@egbertusvianen.nl
Angela van Zanten angela.vanzanten@egbertusvianen.nl
Shaneequa Vink shaneequa.vink@egbertusvianen.nl
 

Taken en verantwoordelijkheden anders dan groepsleerkracht
Sandra Kosterman Arbo-coördinator
Babs van Herreveld, Marieke Helsloot - Ohm, Myrna van den Heuvel - van Thiel en Angela van Zanten BHV-er
Angela van Zanten ICT-coördinator
Eszter van Vliet - Baranyai Kunst- en cultuurcoördinator
Marieke Helsloot - Ohm Rekenspecialist
Ramona de Jong en Nikole van den Tempel  'Rots en water'-specialist
Ramona de Jong Schoolopleider stagiaires 
Angela van Zanten Specialist Cambridge-Engels
Myrna van den Heuvel - van Thiel  Taalspecialist
Babs van Herreveld    Innovator
 
Interim Intern Begeleider                                               
Mieke van der Leest ib@egbertusvianen.nl
 
Begeleider Scarabeegroep op dinsdag (buiten de groep) in ieder geval tot 1 januari 2022                                    
Marijke Klomp marijke.klomp@egbertusvianen.nl
  
Vakleerkracht gymnastiek
Stijn de Bie  

 
 
 
 

Vertel maar