Egbertusschool
samen leven en leren in veilige omgeving
Respect
Plezier
Veiligheid
Samen
 Team

Administratieve ondersteuning                      op maandag

Tonny Bos tonny.bos@egbertusvianen.nl
 
Directeur
Ben van der Werf directie@egbertusvianen.nl
 
Groepsleerkrachten
Eszter Baranyai eszter.baranyai@egbertusvianen.nl
Daniëlle Boekensteijn danielle.boekensteijn@egbertusvianen.nl
Babs van Herreveld babs.vanherreveld@egbertusvianen.nl
Dilys Hoogenraad dilys.hoogenraad@egbertusvianen.nl
Ramona de Jong ramona.dejong@egbertusvianen.nl
Rebecca Kruik rebecca.kruik@egbertusvianen.nl
Marieke Ohm marieke.ohm@egbertusvianen.nl
Nikole van den Tempel nikole.vandentempel@egbertusvianen.nl
Myrna van Thiel myrna.vanthiel@egbertusvianen.nl
Angela van Zanten     angela.vanzanten@egbertusvianen.nl  
 
Eszter Baranyai wordt tijdens haar zwangerschaps- en ouderschapsverlof vervangen door:
Ellen Kempers ellen.kempers@egbertusvianen.nl

Rebecca kruik wordt tijdens haar zwangerschaps- en ouderschapsverlof vervangen door:
Ellen Koele ellen.koele@egbertusvianen.nl

Marieke Ohm wordt tijdens haar zwangerschapsverlof vervangen door:
Yolande Senders yolandesenders@egbertusvianen.nl

Taken en verantwoordelijkheden anders dan groepsleerkracht
Ben van der Werf Arbo-coördinator
Babs van Herreveld, Marieke Ohm, Ben van der Werf en Angela van Zanten BHV-er
Angela van Zanten ICT-coördinator
Eszter Baranyai Kunst- en cultuurcoördinator
Marieke Ohm Rekenspecialist
Ramona de Jong ‘Rots en water’-specialist
Daniëlle Boekensteijn Talentcoach
 
 
ICT-medewerker vanuit Trinamiek
Jacco van de Torre  
 
Intern Begeleider                                               op donderdagen, vrijdagmorgen of –middag
Siety Meijer ib@egbertusvianen.nl
 
  
Technisch medewerkers vanuit Trinamiek
Rob Loof Eduard Godschalk
 
Vakleerkracht gymnastiek
John Heijnders  

 
 
 
 

Vertel maar
23februari2019
Van zaterdag 23 februari t/m zondag 3 maart hebben de...
22februari2019
Op vrijdag 22 februari vieren we 's middags carnaval!
Van 12 november 2018 t/m 19 april 2019 ontvangt de school...